Morpheus

Vechime : 973 zile
Clasament general : 36.
Rezervă : 5.641.122 equus
Istoric proprietari
Mânz Pursânge Englez Murg deschis
08:45
Energie
82%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 2362.36

Rezistenţă
135.3585
270.72
Viteză
246.3315
492.66
Dresaj
222.9915
445.98
Galop
311.908
623.82
Trap
64.493
128.99
Sărituri
200.0985
400.20
Rasă: Pursânge EnglezVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 90 cm
Sex: femelăGreutate: 90 kg
Robă: Murg deschis Născută pe: 10/10/2026
Produs de: Morpheus

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 19452.92
Rezistenţă2229.23  Galop5136.82
Viteză4056.85  Trap1062.14
Dresaj3672.45  Sărituri 3295.43
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2229.23
2229.23
2229.23
Viteză
4056.85
4056.85
4056.85
4056.85
Dresaj
3672.45
3672.45
3672.45
3672.45
Galop
5136.82
5136.82
5136.82
5136.82
5136.82
Trap
1062.14
1062.14
Sărituri
3295.43
3295.43
3295.43
3295.43
Această iapă are 1888 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Sur
F 19452.92 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertF 19452.92 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertF 19452.92 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Informaţii