viorica66

Vechime : 3397 zile
Clasament general : 25.
Rezervă : 5.012.549 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Șarg
11:00
Energie
77%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 21979.14

Rezistenţă
3891.732
7783.46
Viteză
2545.693
5091.39
Dresaj
3066.4375
6132.88
Galop
660.4935
1320.99
Trap
585.2095
1170.42
Sărituri
240.003
480.01
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 16 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 460 kg
Robă: Șarg Născută pe: 10/10/2026
Produs de: viorica66 Câştiguri: 774 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0600
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0800
Dresaj 0000
droite
Potenţial genetic Total: 22559.58
Rezistenţă5962.77  Galop2453.38
Viteză4215.52  Trap2800.44
Dresaj5061.32  Sărituri 2066.15
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5962.77
5962.77
5962.77
5962.77
5962.77
Viteză
4215.52
4215.52
4215.52
4215.52
Dresaj
5061.32
5061.32
5061.32
5061.32
5061.32
Galop
2453.38
2453.38
2453.38
Trap
2800.44
2800.44
2800.44
Sărituri
2066.15
2066.15
2066.15
Această iapă are 2200 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +18, viteză: +18, dresaj: +18, galop: +18, trap: +18, sărituri: +18

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
17 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

B FA*22559@58-10.10 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 4
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi