DΔrk

Vechime : 2932 zile
Clasament general : 67.
Rezervă : 29.502.661 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Murg deschis
09:00
Energie
99%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 962.55

Rezistenţă
126.4415
252.88
Viteză
85.228
170.46
Dresaj
107.7225
215.44
Galop
54.4565
108.91
Trap
58.2305
116.46
Sărituri
49.196
98.39
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 110 cm
Sex: masculGreutate: 132 kg
Robă: Murg deschis Născut pe: 11/10/2026
Produs de: Firru

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 13073.38
Rezistenţă3434.66  Galop1479.26
Viteză2315.14  Trap1581.77
Dresaj2926.18  Sărituri 1336.37
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3434.66
3434.66
3434.66
3434.66
Viteză
2315.14
2315.14
2315.14
Dresaj
2926.18
2926.18
2926.18
Galop
1479.26
1479.26
Trap
1581.77
1581.77
Sărituri
1336.37
1336.37
Acest cal are 1250 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Șarg
13073.38 este mai tânăr de 6 luni şi stă încă lângă mama lui, aşa că nu este necesar să îl duceţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalert13073.38 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 4 luni ani acum!

Reproducere

pictoalert13073.38 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 4 luni ani acum!

Informaţii