alexandrix

Vechime : 210 zile
Clasament general : 357.
Rezervă : 902.340 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Roib închis
24:00
Energie
52%
Sănătate
100%
Moral
87%

Abilităţi

Total: 17313.60

Rezistenţă
2639.7615
5279.52
Viteză
2059.357
4118.71
Dresaj
2156.5525
4313.10
Galop
389.9125
779.83
Trap
528.3195
1056.64
Sărituri
882.899
1765.80
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 7 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 483 kg
Robă: Roib închis Născută pe: 07/10/2026
Produs de: alexandrix Câştiguri: 1.149 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0831
Cursă de trap 0101
Cross-country 0001
Sărituri 02103
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 18208.43
Rezistenţă4812.42  Galop1982.36
Viteză3402.38  Trap2257.63
Dresaj4084.15  Sărituri 1669.49
BLUP:
33.95
-100 0+100

Origine

Armăsar: Seth *ancient*
Iapă: Arina *ancient*
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4812.42
4812.42
4812.42
4812.42
4812.42
Viteză
3402.38
3402.38
3402.38
3402.38
Dresaj
4084.15
4084.15
4084.15
4084.15
Galop
1982.36
1982.36
1982.36
Trap
2257.63
2257.63
2257.63
Sărituri
1669.49
1669.49
1669.49
Această iapă are 1764 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +16, viteză: +16, dresaj: +16, galop: +16, trap: +16, sărituri: +16

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
14 decembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii