Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.191.957 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Sur şoriciu
08:00
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 4881.62

Rezistenţă
412.5965
825.19
Viteză
509.68
1019.36
Dresaj
461.109
922.22
Galop
645.1215
1290.24
Trap
133.147
266.29
Sărituri
279.1575
558.32
Rasă: WelshVârstă: câteva ore
Specie: PoneiÎnălţime: 80 cm
Sex: masculGreutate: 80 kg
Robă: Sur şoriciu Născut pe: 05/10/2026
Produs de: Savelus

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 23697.19
Rezistenţă4005.79  Galop6263.31
Viteză4948.35  Trap1292.69
Dresaj4476.79  Sărituri 2710.26
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4005.79
4005.79
4005.79
4005.79
Viteză
4948.35
4948.35
4948.35
4948.35
4948.35
Dresaj
4476.79
4476.79
4476.79
4476.79
Galop
6263.31
6263.31
6263.31
6263.31
6263.31
6263.31
Trap
1292.69
1292.69
Sărituri
2710.26
2710.26
2710.26
Acest cal are 2313 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Ponei Sur şoriciu
M23697.19 este mai tânăr de 6 luni şi stă încă lângă mama lui, aşa că nu este necesar să îl duceţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertM23697.19 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertM23697.19 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai câteva ore ani acum!

Informaţii