Marukaaa

Vechime : 170 zile
Clasament general : 408.
Rezervă : 211.525 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg închis
20:00
Energie
22%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 5462.01

Rezistenţă
392.7915
785.58
Viteză
1105.5755
2211.15
Dresaj
546.8605
1093.72
Galop
269.812
539.62
Trap
186.0395
372.08
Sărituri
229.927
459.85
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 2 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 409 kg
Robă: Murg închis Născută pe: 05/10/2026
Produs de: Marukaaa

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 17570.61
Rezistenţă4642.72  Galop1923.01
Viteză3269.18  Trap2167.44
Dresaj3934.88  Sărituri 1633.38
BLUP:
-75.76
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4642.72
4642.72
4642.72
4642.72
4642.72
Viteză
3269.18
3269.18
3269.18
3269.18
Dresaj
3934.88
3934.88
3934.88
3934.88
Galop
1923.01
1923.01
1923.01
Trap
2167.44
2167.44
2167.44
Sărituri
1633.38
1633.38
1633.38
Această iapă are 1700 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +15, viteză: +15, dresaj: +15, galop: +15, trap: +15, sărituri: +15


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
7 decembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii