sisia

Vechime : 1901 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 237.522 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Roib
19:30
Energie
11%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 4204.91

Rezistenţă
554.4575
1108.91
Viteză
394.0205
788.04
Dresaj
470.609
941.22
Galop
229.1435
458.29
Trap
261
522.00
Sărituri
193.226
386.45
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 127 cm
Sex: masculGreutate: 192 kg
Robă: Roib Născut pe: 12/10/2026
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 20469.23
Rezistenţă5408.10  Galop2224.98
Viteză3838.26  Trap2536.69
Dresaj4587.66  Sărituri 1873.54
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5408.1
5408.1
5408.1
5408.1
5408.1
Viteză
3838.26
3838.26
3838.26
3838.26
Dresaj
4587.66
4587.66
4587.66
4587.66
Galop
2224.98
2224.98
2224.98
Trap
2536.69
2536.69
2536.69
Sărituri
1873.54
1873.54
1873.54
Acest cal are 1989 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8


Centru de echitaţie

Până la:
16 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov căpăstru clasic 1*

Antrenament

pictoalertm: 20469.23 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 10 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertm: 20469.23 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 10 luni ani acum!

Informaţii