Iliegbr

Vechime : 38 zile
Clasament general : 732.
Rezervă : 230.707 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg deschis
22:30
Energie
57%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 12207.87

Rezistenţă
1433.943
2867.89
Viteză
1081.864
2163.73
Dresaj
1515.823
3031.65
Galop
744.4875
1488.97
Trap
827.0865
1654.17
Sărituri
500.7295
1001.46
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 15 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 427 kg
Robă: Murg deschis Născută pe: 02/10/2026
Produs de: Iliegbr Câştiguri: 1.805 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0001
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 07146
Potenţial genetic Total: 13150.96
Rezistenţă3459.54  Galop1447.81
Viteză2480.05  Trap1611.72
Dresaj2940.41  Sărituri 1211.43
BLUP:
52.08
-100 0+100

Origine

Armăsar: 18507.97/5685.65 kosmyn
Iapă: Moon Cal
Argentinean Criollo
71.9%
Pursânge Arab
28.1%

Excelenţă

Rezistenţă
3459.54
3459.54
3459.54
3459.54
Viteză
2480.05
2480.05
2480.05
Dresaj
2940.41
2940.41
2940.41
Galop
1447.81
1447.81
Trap
1611.72
1611.72
1611.72
Sărituri
1211.43
1211.43
Această iapă are 1259 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +15, viteză: +15, dresaj: +15, galop: +15, trap: +15, sărituri: +15

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
1 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Gestaţie

chevalDe la: 2 luni
maleArmăsar: Naruto

Informaţii

reproductionMonte: 8
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi