OgioSan

Vechime : 3956 zile
Clasament general : 84.
Rezervă : 1.019.408 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Lusitano Negru
20:00
Energie
25%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 7177.11

Rezistenţă
421.1765
842.35
Viteză
390.0015
780.00
Dresaj
869.2425
1738.48
Galop
669.9075
1339.82
Trap
772.7015
1545.40
Sărituri
465.523
931.05
Rasă: LusitanoVârstă: 11 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 161 cm
Sex: femelăGreutate: 474 kg
Robă: Negru Născută pe: 02/10/2026
Produs de: OgioSan Câştiguri: 1.012 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0400
Cursă de trap 0001
Cross-country 02382
Sărituri 0031
Dresaj 0520
Potenţial genetic Total: 5413.89
Rezistenţă635.28  Galop1014.97
Viteză587.69  Trap1162.79
Dresaj1310.16  Sărituri 702.98
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
635.288
635.288
Viteză
587.699
587.699
Dresaj
1310.16
1310.16
Galop
1014.97
1014.97
Trap
1162.79
1162.79
Sărituri
702.981
702.981
Această iapă are 485 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

falabellaFalabella

dresaj: +9, galop: +7, trap: +8

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
3 decembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Următoarea montă: 11 ani 10 luni
reproductionMonte: 1
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi