Marukaaa

Vechime : 170 zile
Clasament general : 408.
Rezervă : 211.525 equus
Istoric proprietari
normal
22:00
Energie
21%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 9154.36

Rezistenţă
1445.224
2890.45
Viteză
1287.9275
2575.86
Dresaj
1269.076
2538.15
Galop
178.2915
356.58
Trap
243.4295
486.86
Sărituri
153.2295
306.46
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 3 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 437 kg
Robă: Bay Spotted Blanket Născut pe: 06/10/2026
Produs de: Marukaaa

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 0000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 16678.12
Rezistenţă4404.18  Galop1837.25
Viteză3080.46  Trap2047.09
Dresaj3737.59  Sărituri 1571.54
BLUP:
-41.41
-100 0+100

Origine

Armăsar: legendesurbaines VOX
Iapă: Flora ><3 Aylar ><3
Argentinean Criollo
96.9%
Gypsy Vanner
3.1%

Excelenţă

Rezistenţă
4404.19
4404.19
4404.19
4404.19
Viteză
3080.46
3080.46
3080.46
Dresaj
3737.59
3737.59
3737.59
3737.59
Galop
1837.25
1837.25
1837.25
Trap
2047.09
2047.09
2047.09
Sărituri
1571.54
1571.54
Acest cal are 1611 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +13, viteză: +13, dresaj: +13, galop: +13, trap: +13, sărituri: +13

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern2xbleublancValtrap western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

hauntedtrailridingdiaryJurnal de drumeţie bântuit

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11


Centru de echitaţie

Până la:
7 decembrie 2026
Boxă:
boxa 2** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** capişon 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii