alexandrix

Vechime : 210 zile
Clasament general : 357.
Rezervă : 902.340 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg
13:15
Energie
75%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 21976.34

Rezistenţă
2917.367
5834.73
Viteză
2047.5695
4095.14
Dresaj
2466.714
4933.43
Galop
1196.1285
2392.26
Trap
1361.317
2722.63
Sărituri
999.0755
1998.15
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 13 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 474 kg
Robă: Murg Născută pe: 30/09/2026
Produs de: alexandrix Câştiguri: 2.403 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 05115
Cursă de trap 0124
Cross-country 0235
Sărituri 012200
Dresaj 0010
Potenţial genetic Total: 18142.21
Rezistenţă4791.97  Galop1973.79
Viteză3395.01  Trap2247.42
Dresaj4066.09  Sărituri 1667.93
BLUP:
97.04
-100 0+100

Origine

Armăsar: Horus *ancient*
Iapă: pictoaPerla *ancient*
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4791.97
4791.97
4791.97
4791.97
4791.97
Viteză
3395.01
3395.01
3395.01
3395.01
Dresaj
4066.09
4066.09
4066.09
4066.09
Galop
1973.79
1973.79
1973.79
Trap
2247.42
2247.42
2247.42
Sărituri
1667.93
1667.93
1667.93
Această iapă are 1757 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
10 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* in
Beneficii:
nutreţ morcov

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii