pastrav

Vechime : 4430 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 375.388 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Trăpaş Francez Murg
20:30
Energie
21%
Sănătate
100%
Moral
90%

Abilităţi

Total: 26965.18

Rezistenţă
2276.8385
4553.68
Viteză
2822.9605
5645.92
Dresaj
2542.195
5084.39
Galop
720.2295
1440.46
Trap
3582.374
7164.75
Sărituri
1537.9905
3075.98
Rasă: Trăpaş FrancezVârstă: 18 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 167 cm
Sex: femelăGreutate: 505 kg
Robă: Murg Născută pe: 30/09/2026
Produs de: pastrav Câştiguri: 3.186 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 01952
Dresaj western 01800
Divertisment western 0000
droite
Potenţial genetic Total: 22343.48
Rezistenţă3779.47  Galop1217.74
Viteză4667.21  Trap5902.71
Dresaj4220.92  Sărituri 2555.42
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3779.47
3779.47
3779.47
3779.47
Viteză
4667.21
4667.21
4667.21
4667.21
4667.21
Dresaj
4220.92
4220.92
4220.92
4220.92
Galop
1217.74
1217.74
Trap
5902.71
5902.71
5902.71
5902.71
5902.71
Sărituri
2555.43
2555.43
2555.43
Această iapă are 2177 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Marchiza nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Marchiza este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 19 ani 4 luni
reproductionMonte: 5
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi