belamy

Vechime : 5290 zile
Clasament general : 3.
Rezervă : 5.153.334 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Roib
08:00
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 7107.35

Rezistenţă
600.5685
1201.14
Viteză
742.581
1485.16
Dresaj
670.9425
1341.88
Galop
939.54
1879.08
Trap
193.7305
387.46
Sărituri
406.3145
812.63
Rasă: WelshVârstă: 2 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 81 cm
Sex: masculGreutate: 89 kg
Robă: Roib Născut pe: 30/09/2026
Produs de: belamy

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 23001.14
Rezistenţă3887.17  Galop6081.16
Viteză4806.35  Trap1253.92
Dresaj4342.67  Sărituri 2629.87
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Origine

Armăsar: licornes mas Cavalerii noptii
Iapă: dresaj western
Welsh
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3887.17
3887.17
3887.17
3887.17
Viteză
4806.35
4806.35
4806.35
4806.35
4806.35
Dresaj
4342.67
4342.67
4342.67
4342.67
Galop
6081.16
6081.16
6081.16
6081.16
6081.16
Trap
1253.92
1253.92
Sărituri
2629.87
2629.87
2629.87
Acest cal are 2243 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Ponei Pegas Roib
mas este mai tânăr de 6 luni şi stă încă lângă mama lui, aşa că nu este necesar să îl duceţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertmas se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 2 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertmas va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 2 luni ani acum!

Informaţii