pastrav

Vechime : 4430 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 375.388 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Mustang Pacomira
22:30
Energie
21%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 23780.85

Rezistenţă
2755.1465
5510.29
Viteză
3457.9645
6915.93
Dresaj
1759.2175
3518.43
Galop
2624.0595
5248.12
Trap
377.3465
754.69
Sărituri
916.6925
1833.38
Rasă: MustangVârstă: 10 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 155 cm
Sex: masculGreutate: 452 kg
Robă: Pacomira Născut pe: 29/09/2026
Produs de: pastrav Câştiguri: 817 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0010
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 0000
Divertisment western 02000
Potenţial genetic Total: 22280.06
Rezistenţă4459.35  Galop4453.97
Viteză5731.74  Trap1273.67
Dresaj3174.71  Sărituri 3186.62
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4459.35
4459.35
4459.35
4459.35
Viteză
5731.74
5731.74
5731.74
5731.74
5731.74
Dresaj
3174.71
3174.71
3174.71
3174.71
Galop
4453.97
4453.97
4453.97
4453.97
Trap
1273.67
1273.67
Sărituri
3186.62
3186.62
3186.62
3186.62
Acest cal are 2171 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

CaiDaBun nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

CaiDaBun este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 3
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi