belamy

Vechime : 5290 zile
Clasament general : 3.
Rezervă : 5.163.628 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Roib
08:00
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 7051.18

Rezistenţă
595.809
1191.62
Viteză
735.4415
1470.88
Dresaj
664.958
1329.92
Galop
929.358
1858.72
Trap
195.363
390.73
Sărituri
404.6625
809.33
Rasă: WelshVârstă: 1 an 4 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 123 cm
Sex: masculGreutate: 225 kg
Robă: Roib Născut pe: 25/09/2026
Produs de: belamy

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 22992.06
Rezistenţă3885.99  Galop6078.95
Viteză4804.02  Trap1253.21
Dresaj4340.62  Sărituri 2629.27
BLUP:
-96.11
-100 0+100

Origine

Armăsar: viteza Cavalerii noptii
Iapă: dresaj western
Welsh
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3885.99
3885.99
3885.99
3885.99
Viteză
4804.02
4804.02
4804.02
4804.02
4804.02
Dresaj
4340.62
4340.62
4340.62
4340.62
Galop
6078.95
6078.95
6078.95
6078.95
6078.95
Trap
1253.21
1253.21
Sărituri
2629.27
2629.27
2629.27
Acest cal are 2242 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

mas nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertmas se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 1 an 4 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertmas va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 1 an 4 luni ani acum!

Informaţii