sisia

Vechime : 1902 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 240.286 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Pacomira
22:30
Energie
22%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 10270.93

Rezistenţă
2133.238
4266.48
Viteză
517.575
1035.15
Dresaj
1703.952
3407.90
Galop
236.3515
472.70
Trap
344.5085
689.02
Sărituri
199.8395
399.68
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 3 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 147 cm
Sex: femelăGreutate: 429 kg
Robă: Pacomira Născută pe: 23/09/2026
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 20470.22
Rezistenţă5409.05  Galop2224.64
Viteză3833.24  Trap2538.98
Dresaj4590.77  Sărituri 1873.54
BLUP:
-58.96
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5409.05
5409.05
5409.05
5409.05
5409.05
Viteză
3833.24
3833.24
3833.24
3833.24
Dresaj
4590.77
4590.77
4590.77
4590.77
4590.77
Galop
2224.64
2224.64
2224.64
Trap
2538.98
2538.98
2538.98
Sărituri
1873.54
1873.54
1873.54
Această iapă are 1990 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +12, viteză: +12, dresaj: +12, galop: +12, trap: +12, sărituri: +12


Centru de echitaţie

Până la:
26 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii