Marukaaa

Vechime : 170 zile
Clasament general : 408.
Rezervă : 211.525 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Șarg
10:00
Energie
95%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 817.40

Rezistenţă
107.3315
214.66
Viteză
75.793
151.59
Dresaj
90.9545
181.91
Galop
45.903
91.81
Trap
49.505
99.01
Sărituri
39.2145
78.43
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 85 cm
Sex: masculGreutate: 85 kg
Robă: Șarg Născut pe: 24/09/2026
Produs de: Marukaaa

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 12286.27
Rezistenţă3226.57  Galop1379.93
Viteză2278.46  Trap1488.21
Dresaj2734.24  Sărituri 1178.84
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: Erik
Iapă: Flora ><3 Aylar ><3
Argentinean Criollo
71.9%
Mustang
25.0%
Gypsy Vanner
3.1%

Excelenţă

Rezistenţă
3226.57
3226.57
3226.57
3226.57
Viteză
2278.47
2278.47
2278.47
Dresaj
2734.24
2734.24
2734.24
Galop
1379.93
1379.93
Trap
1488.21
1488.21
Sărituri
1178.85
1178.85
Acest cal are 1170 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Murg tărcat
E8 este mai tânăr de 6 luni şi stă încă lângă mama lui, aşa că nu este necesar să îl duceţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertE8 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertE8 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai câteva ore ani acum!

Informaţii