pastrav

Vechime : 4430 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 375.388 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Mustang Murg închis
20:00
Energie
36%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 26857.98

Rezistenţă
2800.359
5600.72
Viteză
3474.326
6948.65
Dresaj
1910.944
3821.89
Galop
2570.736
5141.47
Trap
755.015
1510.03
Sărituri
1917.608
3835.22
Rasă: MustangVârstă: 16 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 153 cm
Sex: femelăGreutate: 448 kg
Robă: Murg închis Născută pe: 23/09/2026
Produs de: pastrav Câştiguri: 2.297 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 01523
Dresaj western 0000
Divertisment western 02000
Potenţial genetic Total: 22208.28
Rezistenţă4445.20  Galop4440.03
Viteză5713.40  Trap1269.13
Dresaj3164.73  Sărituri 3175.79
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4445.2
4445.2
4445.2
4445.2
Viteză
5713.4
5713.4
5713.4
5713.4
5713.4
Dresaj
3164.73
3164.73
3164.73
3164.73
Galop
4440.03
4440.03
4440.03
4440.03
Trap
1269.13
1269.13
Sărituri
3175.79
3175.79
3175.79
3175.79
Această iapă are 2164 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

CaiDaBuna nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

CaiDaBuna este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 17 ani 2 luni
reproductionMonte: 5
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi