maryyllena

Vechime : 4912 zile
Clasament general : 7.
Rezervă : 24.895.595 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Nokota Dereş
08:00
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
84%

Abilităţi

Total: 28773.39

Rezistenţă
1942.886
3885.77
Viteză
1376.1365
2752.27
Dresaj
4153.586
8307.17
Galop
595.0365
1190.07
Trap
3285.1915
6570.38
Sărituri
3033.8605
6067.72
Rasă: NokotaVârstă: 12 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 418 kg
Robă: Dereş Născută pe: 22/09/2026
Produs de: maryyllena Câştiguri: 3.698 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0204
droite
Potenţial genetic Total: 24269.68
Rezistenţă3216.70  Galop1457.33
Viteză2730.43  Trap5438.35
Dresaj6403.92  Sărituri 5022.95
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3216.7
3216.7
3216.7
3216.7
Viteză
2730.43
2730.43
2730.43
Dresaj
6403.92
6403.92
6403.92
6403.92
6403.92
6403.92
Galop
1457.33
1457.33
Trap
5438.35
5438.35
5438.35
5438.35
5438.35
Sărituri
5022.95
5022.95
5022.95
5022.95
5022.95
Această iapă are 2370 stele de excelenţă.

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

fem24269.68 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

fem24269.68 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 13 ani 8 luni
reproductionMonte: 4
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi