sisia

Vechime : 1901 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 239.280 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Șarg
09:00
Energie
99%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 2390.30

Rezistenţă
315.6985
631.40
Viteză
223.823
447.65
Dresaj
268.072
536.14
Galop
130.0695
260.14
Trap
148.0505
296.10
Sărituri
109.4375
218.88
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 110 cm
Sex: femelăGreutate: 132 kg
Robă: Șarg Născută pe: 28/09/2026
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 17653.84
Rezistenţă4663.25  Galop1921.29
Viteză3306.14  Trap2186.89
Dresaj3959.75  Sărituri 1616.52
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4663.25
4663.25
4663.25
4663.25
4663.25
Viteză
3306.14
3306.14
3306.14
3306.14
Dresaj
3959.75
3959.75
3959.75
3959.75
Galop
1921.29
1921.29
1921.29
Trap
2186.89
2186.89
2186.89
Sărituri
1616.52
1616.52
1616.52
Această iapă are 1708 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Murg Bălţat
f 17653.84 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertf 17653.84 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 4 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertf 17653.84 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 4 luni ani acum!

Informaţii