AlynuAJ

Vechime : 571 zile
Clasament general : 227.
Rezervă : 22.614 equus
Istoric proprietari
13:00
Energie
38%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 8623.88

Rezistenţă
1639.3655
3278.73
Viteză
1071.855
2143.71
Dresaj
1029.0435
2058.09
Galop
143.946
287.89
Trap
305.5875
611.17
Sărituri
122.1405
244.28
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 3 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 425 kg
Robă: Șarg Născută pe: 21/09/2026
Produs de: alexandrix

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 18100.02
Rezistenţă4780.49  Galop1970.63
Viteză3382.08  Trap2243.12
Dresaj4062.33  Sărituri 1661.37
BLUP:
-53.52
-100 0+100

Origine

Armăsar: Horus *ancient*
Iapă: Hathor *ancient*
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4780.49
4780.49
4780.49
4780.49
4780.49
Viteză
3382.08
3382.08
3382.08
3382.08
Dresaj
4062.33
4062.33
4062.33
4062.33
Galop
1970.63
1970.63
1970.63
Trap
2243.12
2243.12
2243.12
Sărituri
1661.37
1661.37
1661.37
Această iapă are 1755 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

rezistenţă: +12

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

espritnomadeSpiritul nomadului

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

heracleshorseshoescsoPotcoava lui Heracle Sărituri

viteză: +8, dresaj: +8, sărituri: +14


Centru de echitaţie

Ania nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Următoarea montă: 4 ani 4 luni
reproductionMonte: 1
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi