Magda 22

Vechime : 1817 zile
Clasament general : 91.
Rezervă : 13.609.835 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Șarg
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 24354.18

Rezistenţă
3223.7435
6447.49
Viteză
2280.4415
4560.88
Dresaj
2734.7905
5469.58
Galop
1309.2595
2618.52
Trap
1509.8535
3019.71
Sărituri
1119.0015
2238.00
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 12 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 434 kg
Robă: Șarg Născut pe: 21/09/2026
Produs de: Magda 22 Câştiguri: 5.775 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0630
Cursă de trap 0652
Cross-country 0411
Sărituri 01130
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 18586.77
Rezistenţă4912.21  Galop2023.77
Viteză3480.60  Trap2301.88
Dresaj4164.29  Sărituri 1704.02
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: Pongo Malfoy
Iapă: Perdita Malfoy
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4912.21
4912.21
4912.21
4912.21
4912.21
Viteză
3480.6
3480.6
3480.6
3480.6
Dresaj
4164.29
4164.29
4164.29
4164.29
Galop
2023.77
2023.77
2023.77
Trap
2301.88
2301.88
2301.88
Sărituri
1704.02
1704.02
1704.02
Acest cal are 1803 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +16, viteză: +16, dresaj: +16, galop: +16, trap: +16, sărituri: +16

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique2xnoirblancValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xnoirblancCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xnoirBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
20 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii