Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.230.852 equus
Istoric proprietari
Mânz Gypsy Vanner Roib închis blond
08:30
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 6491.07

Rezistenţă
856.9455
1713.89
Viteză
286.5215
573.04
Dresaj
699.136
1398.27
Galop
533.2955
1066.59
Trap
249.513
499.03
Sărituri
620.122
1240.24
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 96 cm
Sex: masculGreutate: 96 kg
Robă: Roib închis blond Născut pe: 21/09/2026
Produs de: Savelus

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 21937.00
Rezistenţă5792.21  Galop3604.62
Viteză1936.64  Trap1686.49
Dresaj4725.55  Sărituri 4191.49
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5792.21
5792.21
5792.21
5792.21
5792.21
Viteză
1936.64
1936.64
1936.64
Dresaj
4725.55
4725.55
4725.55
4725.55
4725.55
Galop
3604.62
3604.62
3604.62
3604.62
Trap
1686.49
1686.49
1686.49
Sărituri
4191.49
4191.49
4191.49
4191.49
Acest cal are 2137 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Murg Bălţat
M*21937 este mai tânăr de 6 luni şi stă încă lângă mama lui, aşa că nu este necesar să îl duceţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertM*21937 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertM*21937 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai câteva ore ani acum!

Informaţii