Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.230.852 equus
Istoric proprietari
13:00
Energie
70%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 25606.42

Rezistenţă
3927.6885
7855.38
Viteză
2647.4105
5294.82
Dresaj
3176.324
6352.65
Galop
1392.2635
2784.53
Trap
654.2635
1308.53
Sărituri
1005.262
2010.52
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 12 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 147 cm
Sex: femelăGreutate: 413 kg
Robă: Roib Născută pe: 20/09/2026
Produs de: Savelus Câştiguri: 1.559 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0300
Cursă de trap 0800
Cross-country 0102
Sărituri 0110
Dresaj 0000
droite
Potenţial genetic Total: 23454.36
Rezistenţă6190.01  Galop2550.03
Viteză4389.67  Trap2911.04
Dresaj5264.42  Sărituri 2149.19
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
6190.01
6190.01
6190.01
6190.01
6190.01
6190.01
Viteză
4389.67
4389.67
4389.67
4389.67
Dresaj
5264.42
5264.42
5264.42
5264.42
5264.42
Galop
2550.03
2550.03
2550.03
Trap
2911.04
2911.04
2911.04
Sărituri
2149.19
2149.19
2149.19
Această iapă are 2289 stele de excelenţă.

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

F23454.36 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

F23454.36 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 13 ani 8 luni
reproductionMonte: 2
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi