Morpheus

Vechime : 973 zile
Clasament general : 36.
Rezervă : 5.641.122 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Pursânge Englez Murg deschis
10:00
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 17778.88

Rezistenţă
1020.2545
2040.51
Viteză
2261.2025
4522.40
Dresaj
2045.0245
4090.05
Galop
2866.634
5733.27
Trap
169.8445
339.69
Sărituri
526.481
1052.96
Rasă: Pursânge EnglezVârstă: 14 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 168 cm
Sex: femelăGreutate: 505 kg
Robă: Murg deschis Născută pe: 18/09/2026
Produs de: Morpheus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 19329.79
Rezistenţă2214.48  Galop5107.68
Viteză4027.94  Trap1056.78
Dresaj3647.14  Sărituri 3275.77
BLUP:
60.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2214.48
2214.48
2214.48
Viteză
4027.94
4027.94
4027.94
4027.94
Dresaj
3647.14
3647.14
3647.14
3647.14
Galop
5107.68
5107.68
5107.68
5107.68
5107.68
Trap
1056.78
1056.78
Sărituri
3275.77
3275.77
3275.77
3275.77
Această iapă are 1875 stele de excelenţă.

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

F 19329.79 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

F 19329.79 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 14 ani 10 luni
reproductionMonte: 3
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi