Morpheus

Vechime : 973 zile
Clasament general : 36.
Rezervă : 5.641.122 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Selle Français Roib
12:30
Energie
53%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 15468.43

Rezistenţă
974.041
1948.08
Viteză
2125.317
4250.63
Dresaj
1682.0905
3364.18
Galop
275.482
550.96
Trap
237.8025
475.61
Sărituri
2439.481
4878.96
Rasă: Selle FrançaisVârstă: 14 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 169 cm
Sex: femelăGreutate: 518 kg
Robă: Roib Născută pe: 18/09/2026
Produs de: Morpheus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 16392.64
Rezistenţă2109.50  Galop1703.24
Viteză3777.96  Trap1470.28
Dresaj2994.43  Sărituri 4337.22
BLUP:
60.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2109.5
2109.5
2109.5
Viteză
3777.96
3777.96
3777.96
3777.96
Dresaj
2994.43
2994.43
2994.43
Galop
1703.24
1703.24
1703.24
Trap
1470.28
1470.28
Sărituri
4337.23
4337.23
4337.23
4337.23
Această iapă are 1582 stele de excelenţă.

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

F 16392.64 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

F 16392.64 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 15 ani 6 luni
reproductionMonte: 3
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi