Morpheus

Vechime : 973 zile
Clasament general : 36.
Rezervă : 5.641.122 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Selle Français Roib
11:30
Energie
28%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 15362.72

Rezistenţă
967.1175
1934.23
Viteză
2109.84
4219.68
Dresaj
1670.2935
3340.59
Galop
273.8135
547.63
Trap
236.307
472.61
Sărituri
2423.9885
4847.98
Rasă: Selle FrançaisVârstă: 10 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 170 cm
Sex: masculGreutate: 471 kg
Robă: Roib Născut pe: 18/09/2026
Produs de: Morpheus Câştiguri: 50 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 16287.68
Rezistenţă2093.96  Galop1691.67
Viteză3755.10  Trap1459.94
Dresaj2972.79  Sărituri 4314.22
BLUP:
60.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2093.96
2093.96
2093.96
Viteză
3755.1
3755.1
3755.1
3755.1
Dresaj
2972.79
2972.79
2972.79
Galop
1691.67
1691.67
1691.67
Trap
1459.94
1459.94
Sărituri
4314.22
4314.22
4314.22
4314.22
Acest cal are 1572 stele de excelenţă.

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

M 16287.68 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

M 16287.68 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 5
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi