sisia

Vechime : 1902 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 240.519 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Roib
09:00
Energie
99%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 1806.74

Rezistenţă
238.5205
477.04
Viteză
169.2255
338.45
Dresaj
202.604
405.21
Galop
98.221
196.44
Trap
112.0675
224.13
Sărituri
82.732
165.46
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 128 cm
Sex: femelăGreutate: 194 kg
Robă: Roib Născută pe: 15/09/2026
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 20302.55
Rezistenţă5360.56  Galop2207.44
Viteză3803.21  Trap2518.63
Dresaj4553.37  Sărituri 1859.34
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5360.56
5360.56
5360.56
5360.56
5360.56
Viteză
3803.21
3803.21
3803.21
3803.21
Dresaj
4553.37
4553.37
4553.37
4553.37
Galop
2207.44
2207.44
2207.44
Trap
2518.63
2518.63
2518.63
Sărituri
1859.34
1859.34
1859.34
Această iapă are 1973 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8


Centru de echitaţie

Până la:
23 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov căpăstru clasic 1*

Antrenament

pictoalertf20302.55 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 10 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertf20302.55 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 10 luni ani acum!

Informaţii