ninel

Vechime : 3269 zile
Clasament general : 21.
Rezervă : 3.994.841 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Tennessee Walker Roib
14:30
Energie
28%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 22068.31

Rezistenţă
2728.836
5457.67
Viteză
1370.8395
2741.68
Dresaj
2462.2015
4924.40
Galop
298.1355
596.27
Trap
3612.371
7224.74
Sărituri
561.7735
1123.55
Rasă: Tennessee WalkerVârstă: 10 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 159 cm
Sex: masculGreutate: 513 kg
Robă: Roib Născut pe: 15/09/2026
Produs de: aLin13 Câştiguri: 707 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 01600
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0420
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 20895.95
Rezistenţă4511.49  Galop1970.74
Viteză2520.16  Trap5544.59
Dresaj4079.02  Sărituri 2269.94
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4511.49
4511.49
4511.49
4511.49
Viteză
2520.16
2520.16
2520.16
Dresaj
4079.02
4079.02
4079.02
4079.02
Galop
1970.74
1970.74
1970.74
Trap
5544.59
5544.59
5544.59
5544.59
5544.59
Sărituri
2269.95
2269.95
2269.95
Acest cal are 2033 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

m20895.95w nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

m20895.95w este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 5
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi