sisia

Vechime : 1902 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 241.092 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Negru
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 3046.29

Rezistenţă
402.2315
804.46
Viteză
285.2665
570.53
Dresaj
341.682
683.36
Galop
165.798
331.60
Trap
188.608
377.22
Sărituri
139.559
279.12
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 115 cm
Sex: masculGreutate: 150 kg
Robă: Negru Născut pe: 13/09/2026
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 17694.46
Rezistenţă4672.75  Galop1926.08
Viteză3313.96  Trap2191.07
Dresaj3969.34  Sărituri 1621.26
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4672.75
4672.75
4672.75
4672.75
4672.75
Viteză
3313.96
3313.96
3313.96
3313.96
Dresaj
3969.34
3969.34
3969.34
3969.34
Galop
1926.08
1926.08
1926.08
Trap
2191.07
2191.07
2191.07
Sărituri
1621.26
1621.26
1621.26
Acest cal are 1713 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

m 17694.46 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertm 17694.46 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 6 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertm 17694.46 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 6 luni ani acum!

Informaţii