alexandrix

Vechime : 210 zile
Clasament general : 357.
Rezervă : 902.340 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg deschis
16:30
Energie
39%
Sănătate
93%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 16805.71

Rezistenţă
2599.6345
5199.27
Viteză
1825.349
3650.70
Dresaj
2195.6915
4391.38
Galop
477.38
954.76
Trap
919.0755
1838.15
Sărituri
385.725
771.45
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 13 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 471 kg
Robă: Murg deschis Născut pe: 11/09/2026
Produs de: alexandrix Câştiguri: 2.563 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0155
Cursă de trap 0138
Cross-country 0002
Sărituri 02690
Dresaj 0002
Potenţial genetic Total: 17989.48
Rezistenţă4749.16  Galop1958.45
Viteză3364.87  Trap2230.89
Dresaj4033.81  Sărituri 1652.30
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4749.16
4749.16
4749.16
4749.16
4749.16
Viteză
3364.87
3364.87
3364.87
3364.87
Dresaj
4033.81
4033.81
4033.81
4033.81
Galop
1958.45
1958.45
1958.45
Trap
2230.89
2230.89
2230.89
Sărituri
1652.3
1652.3
1652.3
Acest cal are 1742 stele de excelenţă.

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

tapisclassique2xvioletblancValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xrougeblancCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xrougeBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Centru de echitaţie

Shu nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii