Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.220.647 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Murg
08:30
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 7205.22

Rezistenţă
608.8575
1217.71
Viteză
752.133
1504.27
Dresaj
680.607
1361.21
Galop
952.359
1904.72
Trap
196.559
393.12
Sărituri
412.0965
824.19
Rasă: WelshVârstă: câteva ore
Specie: PoneiÎnălţime: 73 cm
Sex: femelăGreutate: 73 kg
Robă: Murg Născută pe: 09/09/2026
Produs de: Savelus

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 23615.95
Rezistenţă3991.20  Galop6242.93
Viteză4930.39  Trap1288.49
Dresaj4461.54  Sărituri 2701.39
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3991.2
3991.2
3991.2
3991.2
Viteză
4930.4
4930.4
4930.4
4930.4
4930.4
Dresaj
4461.54
4461.54
4461.54
4461.54
Galop
6242.93
6242.93
6242.93
6242.93
6242.93
6242.93
Trap
1288.49
1288.49
Sărituri
2701.39
2701.39
2701.39
Această iapă are 2306 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Ponei Isabel
F*23615.95 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertF*23615.95 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertF*23615.95 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Informaţii