Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.220.647 equus
Istoric proprietari
Ponei Welsh Murg deschis
08:30
Energie
69%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 26062.34

Rezistenţă
2408.131
4816.26
Viteză
2975.3795
5950.76
Dresaj
2692.269
5384.54
Galop
3884.94
7769.88
Trap
250.1465
500.29
Sărituri
820.305
1640.61
Rasă: WelshVârstă: 10 ani 2 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 133 cm
Sex: masculGreutate: 388 kg
Robă: Murg deschis Născut pe: 06/09/2026
Produs de: Savelus Câştiguri: 975 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0010
Obstacole 0000
Dresaj western 0000
Divertisment western 01700
droite
Potenţial genetic Total: 23596.97
Rezistenţă3987.63  Galop6237.69
Viteză4926.93  Trap1287.31
Dresaj4458.14  Sărituri 2699.26
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3987.63
3987.63
3987.63
3987.63
Viteză
4926.94
4926.94
4926.94
4926.94
4926.94
Dresaj
4458.14
4458.14
4458.14
4458.14
Galop
6237.69
6237.69
6237.69
6237.69
6237.69
6237.69
Trap
1287.31
1287.31
Sărituri
2699.26
2699.26
2699.26
Acest cal are 2301 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

M23596.97 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

M23596.97 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 6
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi