cristian boss

Vechime : 2480 zile
Clasament general : 315.
Rezervă : 4.844.936 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Șarg
18:00
Energie
31%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 1694.73

Rezistenţă
219.234
438.47
Viteză
164.082
328.16
Dresaj
185.5375
371.07
Galop
97.533
195.07
Trap
100.234
200.47
Sărituri
80.746
161.49
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 125 cm
Sex: masculGreutate: 176 kg
Robă: Șarg Născut pe: 17/09/2026
Produs de: Firru

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 9730.44
Rezistenţă2522.60  Galop1117.13
Viteză1885.67  Trap1148.32
Dresaj2133.46  Sărituri 923.26
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2522.6
2522.6
2522.6
Viteză
1885.67
1885.67
1885.67
Dresaj
2133.46
2133.46
2133.46
Galop
1117.13
1117.13
Trap
1148.32
1148.32
Sărituri
923.261
923.261
Acest cal are 916 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9


Centru de echitaţie

Până la:
29 octombrie 2026
Boxă:
boxa 1* jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ morcov căpăstru clasic 3***

Antrenament

pictoalertm9730.44 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 8 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertm9730.44 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 8 luni ani acum!

Informaţii