Thoffee

Vechime : 55 zile
Clasament general : 640.
Rezervă : 191.438 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Șarg
22:00
Energie
25%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 8892.22

Rezistenţă
2044.737
4089.47
Viteză
1206.9215
2413.84
Dresaj
629.094
1258.19
Galop
305.6845
611.37
Trap
111.3915
222.78
Sărituri
148.28
296.56
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 4 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 449 kg
Robă: Șarg Născut pe: 05/09/2026
Produs de: Firru Câştiguri: 729 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0133
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 0150
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 17838.86
Rezistenţă4709.56  Galop1941.65
Viteză3340.60  Trap2212.62
Dresaj4000.02  Sărituri 1634.41
BLUP:
-35.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4709.56
4709.56
4709.56
4709.56
4709.56
Viteză
3340.6
3340.6
3340.6
3340.6
Dresaj
4000.02
4000.02
4000.02
4000.02
Galop
1941.65
1941.65
1941.65
Trap
2212.62
2212.62
2212.62
Sărituri
1634.41
1634.41
1634.41
Acest cal are 1728 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +15, viteză: +15, dresaj: +15, galop: +15, trap: +15, sărituri: +15

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
14 decembrie 2026
Boxă:
boxa 2** in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii