sisia

Vechime : 1901 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 240.286 equus
Istoric proprietari

Corb

compagnonraven
11:00
Energie
39%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 26249.63

Rezistenţă
3715.647
7431.29
Viteză
2457.3975
4914.80
Dresaj
2944.784
5889.57
Galop
1427.6475
2855.30
Trap
1626.7995
3253.60
Sărituri
952.54
1905.08
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 11 ani 2 luni
Specie: Pegas de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: masculGreutate: 444 kg
Robă: Murg Bălţat Născut pe: 02/09/2026
Produs de: sisia Câştiguri: 26.789 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0200
Cursă de trap 0100
Cross-country 0100
Sărituri 0100
Dresaj 0000
droite
Potenţial genetic Total: 20000.24
Rezistenţă5283.91  Galop2173.64
Viteză3746.98  Trap2477.92
Dresaj4488.09  Sărituri 1829.70
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5283.91
5283.91
5283.91
5283.91
5283.91
Viteză
3746.98
3746.98
3746.98
3746.98
Dresaj
4488.09
4488.09
4488.09
4488.09
Galop
2173.64
2173.64
2173.64
Trap
2477.92
2477.92
2477.92
Sărituri
1829.7
1829.7
1829.7
Acest cal are 1942 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +14, viteză: +14, dresaj: +14, galop: +14, trap: +14, sărituri: +14

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

rezistenţă: +12

tapisknightValtrapul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bonnetknightCapişonul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bandeknightBandajele cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

selleknightŞaua cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

brideknightCăpăstrul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

heracleshorseshoesbarrelPotcoava lui Heracle Curse de viteză printre butoaie

rezistenţă: +12, viteză: +12, galop: +6

compagnonravenCorb

trap: +14


Centru de echitaţie

Până la:
16 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii