belamy

Vechime : 5290 zile
Clasament general : 3.
Rezervă : 5.225.826 equus
Istoric proprietari

Unicorn împăiat

compagnonpeluchelicorne
normal
08:00
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 25519.21

Rezistenţă
2340.494
4680.99
Viteză
2934.638
5869.28
Dresaj
2614.262
5228.52
Galop
3902.9835
7805.97
Trap
96.8305
193.66
Sărituri
870.396
1740.79
Rasă: WelshVârstă: 10 ani 2 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 133 cm
Sex: masculGreutate: 451 kg
Robă: Murg Născut pe: 02/09/2026
Produs de: belamy Câştiguri: 1.666 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 0000
Divertisment western 02000
Potenţial genetic Total: 22924.89
Rezistenţă3874.41  Galop6062.39
Viteză4788.74  Trap1249.64
Dresaj4328.57  Sărituri 2621.14
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: bestiairegrec mas Cavalerii noptii
Iapă: legendesurbaines fem Cavalerii noptii
Welsh
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3874.41
3874.41
3874.41
3874.41
Viteză
4788.74
4788.74
4788.74
4788.74
4788.74
Dresaj
4328.57
4328.57
4328.57
4328.57
Galop
6062.39
6062.39
6062.39
6062.39
6062.39
Trap
1249.64
1249.64
Sărituri
2621.14
2621.14
2621.14
Acest cal are 2235 stele de excelenţă.

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern2xvertbleuValtrap western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xvertbleuCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xbleuBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

etriatrailridingdiaryJurnal de drumeţie din Etria

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11


Centru de echitaţie

mas nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii