Isabela

Vechime : 185 zile
Clasament general : 204.
Rezervă : 2.481.747 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Roib bălţat
09:45
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 3829.94

Rezistenţă
505.56
1011.12
Viteză
358.7095
717.42
Dresaj
429.524
859.05
Galop
208.3905
416.78
Trap
237.178
474.36
Sărituri
175.606
351.21
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 106 cm
Sex: femelăGreutate: 128 kg
Robă: Roib bălţat Născută pe: 01/09/2026
Produs de: Isabela

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 18466.43
Rezistenţă4875.22  Galop2009.55
Viteză3459.11  Trap2287.16
Dresaj4141.99  Sărituri 1693.40
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4875.22
4875.22
4875.22
4875.22
4875.22
Viteză
3459.11
3459.11
3459.11
3459.11
Dresaj
4141.99
4141.99
4141.99
4141.99
Galop
2009.55
2009.55
2009.55
Trap
2287.16
2287.16
2287.16
Sărituri
1693.4
1693.4
1693.4
Această iapă are 1789 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Murg
F Argentinean 18.466 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertF Argentinean 18.466 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 4 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertF Argentinean 18.466 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 4 luni ani acum!

Informaţii