bibimosi

Vechime : 52 zile
Clasament general : 331.
Rezervă : 159.356 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg
12:30
Energie
45%
Sănătate
81%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 12989.83

Rezistenţă
1731.4315
3462.86
Viteză
1306.353
2612.71
Dresaj
1629.6875
3259.38
Galop
743.7225
1487.44
Trap
671.058
1342.12
Sărituri
412.6615
825.32
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 10 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 444 kg
Robă: Murg Născută pe: 29/08/2026
Produs de: bibimosi Câştiguri: 2.550 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0541
Cursă de trap 0831
Cross-country 0233
Sărituri 0500
Dresaj 0014
Potenţial genetic Total: 16080.70
Rezistenţă4239.35  Galop1761.58
Viteză3018.46  Trap1983.73
Dresaj3597.44  Sărituri 1480.14
BLUP:
83.84
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4239.35
4239.35
4239.35
4239.35
Viteză
3018.46
3018.46
3018.46
Dresaj
3597.44
3597.44
3597.44
3597.44
Galop
1761.58
1761.58
1761.58
Trap
1983.73
1983.73
1983.73
Sărituri
1480.14
1480.14
Această iapă are 1551 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +14, viteză: +14, dresaj: +14, galop: +14, trap: +14, sărituri: +14

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapisclassique2xbleublancValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
28 octombrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii