Kosmyn

Vechime : 725 zile
Clasament general : 86.
Rezervă : 4.696.826 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Murg închis
08:00
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
94%

Abilităţi

Total: 3816.60

Rezistenţă
504.0265
1008.05
Viteză
357.103
714.21
Dresaj
427.7155
855.43
Galop
207.739
415.48
Trap
236.6515
473.30
Sărituri
175.0645
350.13
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 79 cm
Sex: masculGreutate: 79 kg
Robă: Murg închis Născut pe: 04/09/2026
Produs de: Kosmyn

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 18599.41
Rezistenţă4912.54  Galop2024.74
Viteză3480.53  Trap2306.55
Dresaj4168.77  Sărituri 1706.28
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4912.54
4912.54
4912.54
4912.54
4912.54
Viteză
3480.53
3480.53
3480.53
3480.53
Dresaj
4168.77
4168.77
4168.77
4168.77
Galop
2024.74
2024.74
2024.74
Trap
2306.55
2306.55
2306.55
Sărituri
1706.28
1706.28
1706.28
Acest cal are 1803 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Roib închis
18599.41/3816.60 este mai tânăr de 6 luni şi stă încă lângă mama lui, aşa că nu este necesar să îl duceţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalert18599.41/3816.60 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalert18599.41/3816.60 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai câteva ore ani acum!

Informaţii