viorica66

Vechime : 3397 zile
Clasament general : 25.
Rezervă : 5.098.578 equus
Istoric proprietari

Lumeetle

compagnonfiresidhe2

Rozete

15:00
Energie
8%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 27187.03

Rezistenţă
2953.4165
5906.83
Viteză
1631.792
3263.58
Dresaj
2637.2365
5274.47
Galop
1018.9295
2037.86
Trap
3881.6565
7763.31
Sărituri
1470.4845
2940.97
Rasă: Tennessee WalkerVârstă: 25 ani 7 luni
Specie: Pegas de călăritÎnălţime: 159 cm
Sex: masculGreutate: 474 kg
Robă: Sur Născut pe: 28/08/2026
Produs de: viorica66 Câştiguri: 26.809 Equus
Potenţial genetic Total: 20714.18
Rezistenţă4473.22  Galop1953.73
Viteză2496.98  Trap5500.57
Dresaj4040.27  Sărituri 2249.40
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4473.22
4473.22
4473.22
4473.22
Viteză
2496.99
2496.99
2496.99
Dresaj
4040.27
4040.27
4040.27
4040.27
Galop
1953.73
1953.73
1953.73
Trap
5500.57
5500.57
5500.57
5500.57
5500.57
Sărituri
2249.4
2249.4
2249.4
Acest cal are 2015 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +38, viteză: +38, dresaj: +38, galop: +38, trap: +38, sărituri: +38

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

falabellaFalabella

rezistenţă: +8, dresaj: +7, trap: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

trap: +12

tapissamuraidragonValtrap Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bonnetsamuraidragonCapişon Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bandesamuraidragonBandaje Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

sellesamuraidragonŞa Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bridesamuraidragonCăpăstru Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

heracleshorseshoestrotPotcoava lui Heracle Competiţie de trap

viteză: +10, dresaj: +6, trap: +14

packsamuraidragonPachetul Dragon Samurai

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

compagnonfiresidhe2Lumeetle

trap: +13


Marele Premiu

octombrie 2026
coupewestern9
septembrie 2026
coupewestern7 coupewestern7 coupewestern9 coupewestern9

Centru de echitaţie

Până la:
11 ianuarie 2027
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

TRIVIUS este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 1
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi