Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.220.647 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Roib închis
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 7287.34

Rezistenţă
615.7665
1231.53
Viteză
760.7375
1521.47
Dresaj
688.4425
1376.88
Galop
963.116
1926.23
Trap
198.826
397.65
Sărituri
416.7805
833.56
Rasă: WelshVârstă: 2 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 83 cm
Sex: femelăGreutate: 91 kg
Robă: Roib închis Născută pe: 28/08/2026
Produs de: Savelus

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 23560.74
Rezistenţă3981.68  Galop6227.71
Viteză4919.09  Trap1285.65
Dresaj4451.62  Sărituri 2694.99
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3981.68
3981.68
3981.68
3981.68
Viteză
4919.09
4919.09
4919.09
4919.09
4919.09
Dresaj
4451.62
4451.62
4451.62
4451.62
Galop
6227.71
6227.71
6227.71
6227.71
6227.71
6227.71
Trap
1285.65
1285.65
Sărituri
2694.99
2694.99
2694.99
Această iapă are 2299 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Ponei Roib închis
F*23560.74 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertF*23560.74 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 2 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertF*23560.74 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 2 luni ani acum!

Informaţii