Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.220.647 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Roib
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 7259.10

Rezistenţă
613.3955
1226.79
Viteză
757.768
1515.54
Dresaj
685.7595
1371.52
Galop
959.418
1918.84
Trap
198.065
396.13
Sărituri
415.142
830.28
Rasă: WelshVârstă: 2 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 87 cm
Sex: femelăGreutate: 96 kg
Robă: Roib Născută pe: 28/08/2026
Produs de: Savelus

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 23560.84
Rezistenţă3981.80  Galop6227.96
Viteză4918.97  Trap1285.72
Dresaj4451.54  Sărituri 2694.85
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3981.8
3981.8
3981.8
3981.8
Viteză
4918.97
4918.97
4918.97
4918.97
4918.97
Dresaj
4451.54
4451.54
4451.54
4451.54
Galop
6227.96
6227.96
6227.96
6227.96
6227.96
6227.96
Trap
1285.72
1285.72
Sărituri
2694.85
2694.85
2694.85
Această iapă are 2299 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Ponei Roib închis
F*23560.84 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertF*23560.84 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 2 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertF*23560.84 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 2 luni ani acum!

Informaţii