dana5555

Vechime : 4388 zile
Clasament general : 86.
Rezervă : 150.295.219 equus
Istoric proprietari

Pasărea Phoenix

compagnonphenix
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
85%

Abilităţi

Total: 23228.27

Rezistenţă
3067.908
6135.82
Viteză
2170.7935
4341.59
Dresaj
2606.216
5212.43
Galop
1265.3705
2530.74
Trap
1438.234
2876.47
Sărituri
1065.611
2131.22
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 11 ani 2 luni
Specie: Pegas de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 473 kg
Robă: Murg tărcat Născută pe: 27/08/2026
Produs de: dana5555 Câştiguri: 2.891 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0151
Separare a vitelor 0156
Obstacole 0030
Dresaj western 0154
Divertisment western 0251
Potenţial genetic Total: 18552.45
Rezistenţă4900.60  Galop2020.73
Viteză3472.38  Trap2297.88
Dresaj4160.39  Sărituri 1700.46
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: 18507.97/5685.65 kosmyn
Iapă: NINA
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4900.61
4900.61
4900.61
4900.61
4900.61
Viteză
3472.38
3472.38
3472.38
3472.38
Dresaj
4160.39
4160.39
4160.39
4160.39
Galop
2020.73
2020.73
2020.73
Trap
2297.88
2297.88
2297.88
Sărituri
1700.46
1700.46
1700.46
Această iapă are 1800 stele de excelenţă.

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern2xŞa western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bridewestern2xCăpăstru western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

tapiswestern2xvertbleuValtrap western 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xvertblancCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xvertBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Centru de echitaţie

DANA nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii