Sheilutza

Vechime : 384 zile
Clasament general : 199.
Rezervă : 245.471 equus
Istoric proprietari

Piniata Zephyrus

compagnonpinatazephyrus
normal
18:00
Energie
16%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 3506.35

Rezistenţă
29.734
59.47
Viteză
612.9745
1225.95
Dresaj
990.0545
1980.11
Galop
42.582
85.16
Trap
21.812
43.62
Sărituri
56.0195
112.04
Rasă: NokotaVârstă: 3 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 414 kg
Robă: Negru Născut pe: 25/08/2026
Produs de: Sheilutza

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

raza lui helios a lui owmedalionul cu două feţe

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 12542.67
Rezistenţă2803.19  Galop1178.18
Viteză2056.09  Trap1945.08
Dresaj2965.12  Sărituri 1595.01
BLUP:
-49.41
-100 0+100

Origine

Armăsar: M nokota ~by elena16~
Iapă: Senna
Nokota
50.3%
Argentinean Criollo
49.8%

Excelenţă

Rezistenţă
2803.19
2803.19
2803.19
Viteză
2056.09
2056.09
2056.09
Dresaj
2965.12
2965.12
2965.12
Galop
1178.18
1178.18
Trap
1945.08
1945.08
1945.08
Sărituri
1595.01
1595.01
1595.01
Acest cal are 1197 stele de excelenţă.

doublefaceMedalionul cu două feţe

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

compagnonpinatazephyrusPiniata Zephyrus

trap: +3


Centru de echitaţie

Corny nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii