Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.220.197 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Roib
08:30
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 7201.46

Rezistenţă
950.1365
1900.27
Viteză
673.96
1347.92
Dresaj
808.2125
1616.42
Galop
391.372
782.74
Trap
447.1105
894.22
Sărituri
329.9365
659.87
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 82 cm
Sex: femelăGreutate: 82 kg
Robă: Roib Născută pe: 24/08/2026
Produs de: Savelus

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 23351.03
Rezistenţă6161.71  Galop2538.08
Viteză4370.68  Trap2899.55
Dresaj5241.33  Sărituri 2139.67
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
6161.71
6161.71
6161.71
6161.71
6161.71
6161.71
Viteză
4370.69
4370.69
4370.69
4370.69
Dresaj
5241.33
5241.33
5241.33
5241.33
5241.33
Galop
2538.08
2538.08
2538.08
Trap
2899.55
2899.55
2899.55
Sărituri
2139.67
2139.67
2139.67
Această iapă are 2278 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Șarg
F*23351.03 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertF*23351.03 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertF*23351.03 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Informaţii