ninel

Vechime : 3269 zile
Clasament general : 21.
Rezervă : 3.999.426 equus
Istoric proprietari

Piniata Euridice

compagnonpinataeurydice
Pegas de călărit Argentinean Criollo Albinos
11:00
Energie
96%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 29442.65

Rezistenţă
4183.962
8367.92
Viteză
2737.474
5474.95
Dresaj
3318.4035
6636.81
Galop
1317.3535
2634.71
Trap
1819.6835
3639.37
Sărituri
1344.448
2688.90
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 25 ani 3 luni
Specie: Pegas de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: cal castratGreutate: 435 kg
Robă: Albinos Născut pe: 23/08/2026
Produs de: viorica66 Câştiguri: 11.661 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 01600
Cursă de trap 0100
Cross-country 061616
Sărituri 0620
Dresaj 0010
droite
Potenţial genetic Total: 22294.85
Rezistenţă5894.11  Galop2425.92
Viteză4166.31  Trap2766.92
Dresaj4999.28  Sărituri 2042.31
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5894.11
5894.11
5894.11
5894.11
5894.11
Viteză
4166.31
4166.31
4166.31
4166.31
Dresaj
4999.28
4999.28
4999.28
4999.28
4999.28
Galop
2425.92
2425.92
2425.92
Trap
2766.92
2766.92
2766.92
Sărituri
2042.31
2042.31
2042.31
Acest cal are 2172 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

falabellaFalabella

rezistenţă: +9, dresaj: +8, sărituri: +7

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

brideclassiqueposeidonCăpăstrul lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

selleclassiqueposeidonŞaua lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

cramponsŢinte

rezistenţă: +12

tapisclassiqueposeidonValtrap Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bonnetposeidonCapişon Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bandeposeidonBandaje Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

heracleshorseshoescrossPotcoava lui Heracle Cross-country

rezistenţă: +14, dresaj: +10, sărituri: +6

compagnonpinataeurydicePiniata Euridice

rezistenţă: +8


Centru de echitaţie

Marg*222 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Marg*222 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Marg*222 este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi