Morpheus

Vechime : 973 zile
Clasament general : 36.
Rezervă : 5.641.122 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Pursânge Englez Murg deschis
11:30
Energie
28%
Sănătate
100%
Moral
90%

Abilităţi

Total: 17523.81

Rezistenţă
1007.1765
2014.35
Viteză
2228.225
4456.45
Dresaj
2013.763
4027.53
Galop
2824.1485
5648.30
Trap
168.0905
336.18
Sărituri
520.5015
1041.00
Rasă: Pursânge EnglezVârstă: 10 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 168 cm
Sex: masculGreutate: 468 kg
Robă: Murg deschis Născut pe: 23/08/2026
Produs de: Morpheus Câştiguri: 319 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0131
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 19020.89
Rezistenţă2181.55  Galop5028.04
Viteză3967.07  Trap1039.65
Dresaj3585.25  Sărituri 3219.33
BLUP:
60.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2181.55
2181.55
2181.55
Viteză
3967.07
3967.07
3967.07
3967.07
Dresaj
3585.25
3585.25
3585.25
3585.25
Galop
5028.04
5028.04
5028.04
5028.04
5028.04
Trap
1039.65
1039.65
Sărituri
3219.33
3219.33
3219.33
3219.33
Acest cal are 1844 stele de excelenţă.

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

M 19020.89 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

M 19020.89 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 9
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi