pastrav

Vechime : 4430 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 384.661 equus
Istoric proprietari
Mânz Mustang Isabelle Spotted Blanket
09:00
Energie
95%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 4460.95

Rezistenţă
446.1445
892.29
Viteză
574.337
1148.67
Dresaj
318.0055
636.01
Galop
446.014
892.03
Trap
127.4505
254.90
Sărituri
318.5235
637.05
Rasă: MustangVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 82 cm
Sex: femelăGreutate: 82 kg
Robă: Isabelle Spotted Blanket Născută pe: 22/08/2026
Produs de: pastrav

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 21592.21
Rezistenţă4318.92  Galop4317.66
Viteză5559.90  Trap1233.79
Dresaj3078.46  Sărituri 3083.48
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4318.92
4318.92
4318.92
4318.92
Viteză
5559.9
5559.9
5559.9
5559.9
5559.9
Dresaj
3078.46
3078.46
3078.46
Galop
4317.66
4317.66
4317.66
4317.66
Trap
1233.79
1233.79
Sărituri
3083.48
3083.48
3083.48
Această iapă are 2101 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Roib
CaiDaBuna are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertCaiDaBuna se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertCaiDaBuna se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Informaţii