7leguas

Vechime : 1274 zile
Clasament general : 27.
Rezervă : 862.283 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Lusitano Sur
10:00
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
84%

Abilităţi

Total: 7218.74

Rezistenţă
249.986
499.97
Viteză
183.9895
367.98
Dresaj
1037.8725
2075.74
Galop
756.988
1513.98
Trap
831.525
1663.05
Sărituri
549.007
1098.01
Rasă: LusitanoVârstă: 14 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 161 cm
Sex: femelăGreutate: 456 kg
Robă: Sur Născută pe: 20/08/2026
Produs de: 7leguas Câştiguri: 490 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 02410
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 6877.71
Rezistenţă829.41  Galop1258.71
Viteză768.28  Trap1382.65
Dresaj1725.76  Sărituri 912.88
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
829.416
829.416
Viteză
768.289
768.289
Dresaj
1725.76
1725.76
1725.76
Galop
1258.71
1258.71
Trap
1382.65
1382.65
Sărituri
912.883
912.883
Această iapă are 630 stele de excelenţă.

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

H 6877.71 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

H 6877.71 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 14 ani 10 luni
reproductionMonte: 3
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi